Szafa Na Rowery, Boks Rowerowy Poznań | mjpartner.netSzafa na rowery, boks rowerowy - Poznań


Jazda rowerem to jedna z najbardziej uwielbianych form aktywności fizycznej. Oprócz szeregu korzyści zdrowotnych, jest świetną formą integracji z towarzystwem i doskonałym sposobem na spędzanie czasu z bliskimi. Korzystanie z roweru to również pewność, że w godzinach szczytu nie utkniesz w korku. Niestety wiele osób rezygnuje z tego środku transportu ze względu na brak miejsca do jego przechowania. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne przechowywanie rowerów.. Oferowana przez nas szafa na rowery (Poznań) to gwarancja wygody i kompleksowego zabezpieczenia jednośladu przed jakąkolwiek niechcianą ingerencją osób trzecich czy kradzieżą.

 

Boks rowerowy Poznań - dlaczego warto?


Wiele bloków, kamienic, czy innych budynków mieszkalnych nie posiada tzw. rowerowni. Parkowanie roweru pod blokiem, czy decyzja o pozostawieniu go na balkonie niesie ryzyko w postaci kradzieży i szybkiej korozji sprzętu ze względu na ciągle zmieniające się warunki atmosferyczne. Niedostateczna liczba komórek lokatorskich, czy mała powierzchnia piwniczki stają się powodami, przez które zmuszeni jesteśmy całkowicie zrezygnować z jednośladu. Szafa na rowery (Poznań) to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na pełnym bezpieczeństwie roweru. Dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta stanie się wygodnym miejscem parkingowym dla ulubionego jednośladu.
 

Szafa na rowery Poznań - nasza oferta


Oferujemy dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta boks rowerowy (Poznań) w formie szafy. Wymiary tej kompaktowej przechowywalni dla jednośladów dobieramy w taki sposób, aby zmieścić się w granicach miejsca parkingowego i dostosować boks rowerowy (Poznań) do posiadanych przez klientów jednośladów. Szafa na rowery (Poznań) wyposażona jest w drzwi przesuwne, dzięki czemu nie ma konieczności odjeżdżania samochodem, aby dostać się do środka. Materiały, z jakich wykonany jest boks rowerowy (Poznań) to m.in.: siatka zgrzewana, profile i kątowniki stalowe i blacha ocynkowana, które dodatkowo zwiększają poziom bezpieczeństwa przechowywanego sprzętu. Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego wykonujemy usługi w oparciu o ich sugestie i wymagania.
 

Bezpieczeństwo Twojego roweru jest w naszych rękach!


Zamykany boks rowerowy (Poznań) to najbezpieczniejsza alternatywa, kiedy nie mamy dostępu do własnej komórki w lokalu, czy rowerowni. Szafa na rowery (Poznań) nie ma przed nami żadnych tajemnic. W naszych projektach staramy się maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce, jednocześnie zachowując wygodę korzystania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i doskonale znamy się na pracy, którą wykonujemy. Stawiamy na rzetelność, pełen profesjonalizm i solidne wykonywanie każdego zleconego nam zadania. Satysfakcja i zadowolenie, jakie odczuwają osoby korzystające z naszych usług, utwierdzają nas w przekonaniu, że fachowe podejście do każdej współpracy z klientem się opłaca.Nie rezygnuj z ulubionego środka transportu. Boks rowerowy (Poznań) zapewni Ci bezpieczne miejsce i możliwość korzystania z jednośladu przez długie lata. Bez obaw przed szybkim niszczeniem spowodowanym warunkami atmosferycznymi, czy kradzieżą. Zapraszamy do kontaktu.