Stół warsztatowy 140 ślusarski

Prezentowana przez nas koncepcja stołu warsztatowego do potrzeb ślusarskich, opracowana została na podstawie zdobytej wiedzy, dotychczasowego doświadczenia warsztatowego i własnych potrzeb. Jest to przykładowy produkt udokumentowujący nasze możliwości projektowe i realizacyjne. Celowość wykorzystania wybranych materiałów i wymiarów, wynikała z naszych bierzących potrzeb. Wszystkich zainteresowanych realizacją ich własnego projektu zapraszamy do współpracy.

Zasadniczym elementem naszego stołu ślusarskiego jest blat roboczy. Wykonany jest on z arkusza blachy o grubości 2mm. Wypełnienie stanowią deski sosnowe ogrubości 38mm. Jest to rozwiązanie dające sztywność i stabilność blatu. Wymiary blatu, to 710mm głębokości, 1400mm szerokości i 42mm grubości. Wysokość całego stołu z blatem, to 850mm. Jest to najbardziej optymalna wysokość konstrukcji gwarantująca wygodę pracy.

Wykorzystane do budowy stołu materiały, to przede wszystkim kątownik 40/40/2 i blacha ocynkowana o grubości 1mm, oraz 2mm.

Zgodnie z projektem, półka na skrzynki narzędziowe po lewej stronie ma 880mm szerokości i 600mm głębokości.
Pozostałe 380mm szerokości, to segment szafki z szufladą. Wysokość światła szafki ma 400mm i pozwala na swobodne wkładanie chemii warsztatowej, lub mniejszych sprzętów.

Solidne mocowanie na zawiasach sprawia, że drzwiczki o grubości 2mm, zamykane zamkiem kasetkowym, zapewnią bezpieczeństwo przechowywanych elementów. Parametry szuflady, to 150mm głębokości i 500mm długości. Zastosowane prowadnice roklowe są wystarczające do prawidłowego funkcjonowania nawet przy szufladzie obciążonej do 20kg. Istnieje możliwość zamontowania prowadnic kulkowych z pełnym wysuwem i większym udźwigiem.


Stół pomalowany jest farbą podkładową i lakierem syntetycznym do maszyn rolniczych. Dostępne są również kolory na zamówienie.
PRZYKŁADY NASZYCH INNYCH REALIZACJI