728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Platforma ogrodnicza z ramkami

Przedstawiamy ofertę platformy ogrodniczej z ramkami zamiast burt.


Platforma ogrodnicza do traktorka kosiarki

Platforma ta posiada wszystkie parametry, co zwykła Platforma Partner 125.
Wymiary- 125cm/80cm
Możliwość kiprowania bez zsiadania z traktorka.
Dodatkowo wyposażona jest w ramki o wysokości 28cm nad podłogą. Ramki te zabezpieczają przewożony towar przed zsunięciem się z platformy. Tył platformy odsłonięty, co ułatwia załadunek i rozładunek

Platforma sadownicza
Dyszel wykonany jest z mocnego profilu stalowego o przekroju kwadratowym 50/50mm i grubości ścianki 2mm. Uniwersalność tych parametrów daje swobodę podłączenia platformy na tzw. przetyczkę, lub zainstalowania zaczepu kulowego. Całkowta długość dyszla, to aż 100cm. Długość ta pozwala na swobodne dokonywanie manewrów skręcania i cofania. Wysokość dyszla nad ziemią, to ok. 20cm.

Przyczepka do samodzielnego montażu


Największe grono wśród użytkowników platformy sadowniczej stanowią posiadacze traktorków ogrodniczych- kosiarek. Sprzęty tego typu w 99% wyposażone są w zaczep typu „na przetyczkę”. Dlatego zaprezentowany model platformy przystosowany jest do tego typu mocowania. Drugą grupę stanowią użytkownicy quadów. Tutaj natomiast króluje zaczep kulowy.
Otwartość na propozycje klientów wymagała stworzenia możliwość montażu zaczepu kulowego. Występujący w platformie dyszel posiada odpowiednie otwory gwarantujące opcję montażu zaczepu kulowego. Oferujemy również własny projekt ZACZEPU PRZEGUBOWEGO, który sprawdził się w poprzednim sezonie.Całkowita masa platformy, to tylko 45kg, dlatego zdecydowani mogą liczyć na szybką przesyłkę kurierską w przystępnej cenie.
  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Platforma ogrodnicza z ramkami Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER