728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Testy pługa do ciągnika na tył

Pług do śniegu c330, pług do śniegu c360, pług do ciągnika, pług do ciągnika na tył, pług do ciągnika na przód, pług do odśnieżania ursus, pług do odśnieżania zetor

Dziś mieliśmy okazję skorzystać z uprzejmości jednego z gospodarzy, który zgodził się wziąć udział w naszych testach pługa do odśnieżania. 


Jest to pług śnieżny mocowany na tył ciągnika. Naszym celem jest opracowanie własnego, solidnego, ale niedrogiego projektu pługa, który może być wykorzystywany w ciągnikach typu C330, C360, itp.
Testy dotyczyły wytrzymałości wykorzystanych materiałów. Chodziło nam głównie o sprawdzenie miejsc najbardziej narażonych na wyginanie i rozrywanie.


Wyniki są bardzo pozytywne. Martwiliśmy się o wytrzymałość ramienia, szczególnie w jego częściach spawanych pod kątem prostym. Spodziewaliśmy się dużych sił działających na rozwieranie kąta i uwzględnialiśmy konieczność wzmocnienia, jednak, jak się okazało, nie jest to konieczne.
Jeśli chodzi o szuflę zgarniającą, to byliśmy spokojni. Mamy doświadczenie i wiemy, że zastosowane przez nas żebrowanie i zaginanie blachy są wystarczające.


Pług sprawdził się świetnie. Zainteresowanym, już niedługo będziemy mogli przedstawić ofertę na nowy produkt!
  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Testy pługa do ciągnika na tył Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER