728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Regulacja kąta odśnieżania

Ustawienie pługa pod kątem (lewo/prawo) umożliwia samoczynne odrzucanie śniegu na lewą, bądź prawą stronę. Wymagany kąt odchylenia waha się od 0° do 45°. Istnieją możliwości wykonania pługa z regulacją ręczną, lub hydrauliczną.  
Regulacja ręczna wymusza zazwyczaj zatrzymanie maszyny odśnieżającej. Nie jest to zbyt wygodne, gdyż wymaga zejścia ze sprzętu i podejścia do lemiesza odśnieżającego. Zmiana kąta dokonuje się przez dowolny obrót lemiesza odśnieżającego i zablokowanie go w wybranej pozycji, np. metodą na przetyczkę. Jest to najprostszy i najpowszechniejszy sposób regulacji przy sprzętach odśnieżających, takich jak quady, traktorki ogrodnicze, czy wózki widłowe.Regulacja hydrauliczna pługa dostepna jest tylko w sprzętach posiadających układ hydrauliczny. Jest to dość skomplikowany projekt, ale dający dużą wygodę w użytkowaniu.pług śnieżny, pług do odśnieżania, pług do śniegu, odśnieżarka, producent pługów do odśnieżania, tanie pługi do odśnieżania, spychacz do śniegu,

Regulacja obejmuje, w zależności od możliwości układu hydraulicznego, dostosowanie kąta prawo- lewo, oraz uniesienia góra- dół.
Pługi do odśnieżania firmy MJ- Partner mogą być wyposażone w ręczną, lub hydrauliczną regulację kąta ustawienia. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, dostosowujemy projekt do wymagań technicznych i cenowych.
  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Regulacja kąta odśnieżania Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER