728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Pług do wózka widłowego 150


Propozycja pługów do odśnieżania firmy MJ- Partner obejmuje również pługi do wózków widłowych. Wszelkiego rodzaju tereny przemysłowe, hurtownie, czy duże place, wymagają zazwyczaj wynajęcia firmy odśnieżającej. Posiadanie w swym zapleczu wózka widłowego może zmniejszyć sezonowe koszty odśnieżania.

Pług do odśnieżania firmy MJ- Partner produkowany jest z myślą o posiadaczach wózków widłowych, którzy we własnym zakresie chcieliby rozwiązać problem odśnieżania.
Pług przystosowany jest do większości wózków. W przypadku wózków o bardzo dużych i grubych widłach, dostosowanie rękawów nie stanowi problemu i realizowane jest przy zamówieniu.
Widły usztywniane są w rękawach na docisk, za pomocą śrub, od spodu. Jest to szybki montaż i demontaż pługa. Konstrukcja pługa posiada również metalową stopkę wspierającą, która utrzymuje pług w pozycji gotowości do wjechania widłami. Standardowa długość rękawa, to 50cm.
Zaproponowany przez nas montaż śrub dociskowych od spodu, daje możliwość dociążenia wózka, np. poprzez postawienie na rękawach pojemnika z piaskiem. W przypadku dużych zasp, dociążenie ułatwia odśnieżanie.


Ze względu na praktyczność użytkowania, proponowane przez nas pługi do wózków widłowych, posiadają ręczną regulację kąta odrzucania śniegu.
  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Pług do wózka widłowego 150 Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER