728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Przyczepka Partner 125 z plandeką


Przyczepka z plandeką. Przystosowana do traktorka ogrodniczego- kosiarki, quada ATV, lub skutera. Niezastąpiona przy wywozie ściętej trawy, liści, lub ziela. Ułatwia i przyśpiesza prace porządkowe wokoło domu w sadzie, ogrodzie i przy pielęgnacji terenów zieleni. Oryginalny, Polski produkt firmy MJ- Partner!


Jej parametry to 80cm szerokości, 30cm wysokości burty i 125cm długości paki ładunkowej. Przyczepka wyposażona jest w lekkie koła pompowane o średnicy 40cm, osadzone na łożyskach. Jest to najlepszy wymiar gwarantujący optymalną wysokość przyczepki.


Cechą odróżniającą ten produkt od podstawowej wersji Partner 125, jest dodatkowa plandeka. Wykonana z tworzywa sztucznego, gwarantuje długotrwałe funkcjonowane w różnych warunkach pogodowych. Po podłączeniu do traktorka- kosiarki, przyczepka ta świetnie pełni funkcję kosza na skoszoną trawę. Szczególnie sprawdza się, gdy traktorek posiada wyprowadzenie umożliwiające bezpośrednie odrzucanie trawy na przyczepkę, np. przystosowany do tego tylny deflektor.

Otwierana do góry tylna burta zamykana jest na klamry zabezpieczające.


Została ona powiększona, aby umożliwić szybki rozładunek dużej ilości nagromadzonego ładunku

Dyszel wykonany jest z mocnego profilu stalowego o przekroju kwadratowym 50/50mm i grubości ścianki 2mm. Uniwersalność tych parametrów daje swobodę podłączenia przyczepki na tzw. przetyczkę, lub zainstalowania zaczepu kulowego.


Całkowta długość dyszla, to aż 100cm. Długość ta pozwala na swobodne dokonywanie manewrów skręcania i cofania. Wysokość dyszla nad ziemią, to ok. 20cm.


Funkcja wywrotki pozwala na rozładunek bez konieczności odczepiania przyczepki. Wystarczy unieść dźwignię, aby wykiprować ładunek.Całkowita waga przyczepki to tylko 50kg, dlatego zdecydowani mogą liczyć na szybką przesyłkę kurierską w przystępnej cenie.


  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Przyczepka Partner 125 z plandeką Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER