728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Przyczepka Partner 180max

Przyczepka do traktorka ogrodniczego- kosiarki, quada ATV, lub skutera. Niezastąpiona przy wywozie ściętej trawy, drzewa, warzyw, czy ziemi. Ułatwia i przyśpiesza prace porządkowe wokoło domu w sadzie, ogrodzie i przy pielęgnacji terenów zieleni.Oryginalny, Polski produkt firmy MJ- Partner!

Wariant Partner 180max, to przyczepka o wymiarach skrzyni ładunkowej 180cm długości, 100cm szerokości i 30cm wysokości. Funkcję podłogi stanowi blacha ocynkowana o grubości 1mm. Cechą wyróżniającą P180max od modelu Partner 125, jest zastosowana konstrukcja podwozia. Konstrukcja jest na tyle mocna i stabilna, że pozwala na przewożenie ładunków nawet do 500kg.

Obciążenia tego typu wymagają zastosowania już, nie kół na łożyskach, ale na piastach. Wykorzystane zostały tutaj koła pompowane o średnicy 45cm.

Zamontowana funkcja wywrotki pozwala na rozładunek bez konieczności odczepiania przyczepki. Pomocą jest również otwierana tylna burta. Gwarantuje to szybkość rozładunku i skrócenie czasu pracy.
Dyszel wykonany jest z mocnego profilu stalowego o przekroju kwadratowym 50/50mm i grubości ścianki 2mm.  Wysokość dyszla nad ziemią, to ok. 30cm.  


Uniwersalność tych parametrów daje swobodę podłączenia przyczepki na tzw. przetyczkę, lub zainstalowania zaczepu kulowego. 

Przyczepka świetnie spisuje się, jako dodatkowe wyposażenie do quada!
  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Przyczepka Partner 180max Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER