Przyczepka Partner 180max | MJ Partner | Pług do traktorka ogrodniczego kosiarki

Przyczepka Partner 180max

Mariusz Nowak | 14:36 |

Przyczepka do traktorka ogrodniczego- kosiarki, quada ATV, lub skutera. Niezastąpiona przy wywozie ściętej trawy, drzewa, warzyw, czy ziemi. Ułatwia i przyśpiesza prace porządkowe wokoło domu w sadzie, ogrodzie i przy pielęgnacji terenów zieleni.Oryginalny, Polski produkt firmy MJ- Partner!

Wariant Partner 180max, to przyczepka o wymiarach skrzyni ładunkowej 180cm długości, 100cm szerokości i 30cm wysokości. Funkcję podłogi stanowi blacha ocynkowana o grubości 1mm. Cechą wyróżniającą P180max od modelu Partner 125, jest zastosowana konstrukcja podwozia. Konstrukcja jest na tyle mocna i stabilna, że pozwala na przewożenie ładunków nawet do 500kg.

Obciążenia tego typu wymagają zastosowania już, nie kół na łożyskach, ale na piastach. Wykorzystane zostały tutaj koła pompowane o średnicy 45cm.

Zamontowana funkcja wywrotki pozwala na rozładunek bez konieczności odczepiania przyczepki. Pomocą jest również otwierana tylna burta. Gwarantuje to szybkość rozładunku i skrócenie czasu pracy.
Dyszel wykonany jest z mocnego profilu stalowego o przekroju kwadratowym 50/50mm i grubości ścianki 2mm.  Wysokość dyszla nad ziemią, to ok. 30cm.  


Uniwersalność tych parametrów daje swobodę podłączenia przyczepki na tzw. przetyczkę, lub zainstalowania zaczepu kulowego. 

Przyczepka świetnie spisuje się, jako dodatkowe wyposażenie do quada!

Temat: , , ,

Mariusz Nowak Siedlce Meble kuchenne szafy i garderoby

Cieszę się, jeśli treści tu opublikowane okazały się dla Ciebie przydatne! Jeśli uznasz to za słuszne, podziel się nimi na Facebooku, lub Tweeterze. Być może jest ktoś, kto szuka podobnych rozwiązań?

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się ze mną!
Mariusz Nowak
+48 661 157 553
+48 504 102 771
mjpartner@tlen.pl