728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Przyczepka Partner 125

Przyczepka do traktorka ogrodniczego- kosiarki, quada ATV, lub skutera. Niezastąpiona przy wywozie ściętej trawy, drzewa, warzyw, czy ziemi. Ułatwia i przyśpiesza prace porządkowe wokoło domu w sadzie, ogrodzie i przy pielęgnacji terenów zieleni. Oryginalny, Polski produkt firmy MJ- Partner 2014!


przyczepka do traktorka ogrodniczego kosiarki
Jej parametry to 80cm szerokości, 30cm wysokości burty i 125cm długości paki ładunkowej. Przyczepka wyposażona jest w lekkie koła pompowane o średnicy 40cm, osadzone na łożyskach. Jest to najlepszy wymiar gwarantujący optymalną wysokość przyczepki.
Dokonany wybór materiałów gwarantuje Państwu wytrzymałość i estetykę produktu. Mocna i solidnie wykonana skrzynia ładunkowa pozwala przewozić towary, aż do 250kg obciążenia.
Podstawą konstrukcyjną dla skrzyni ładunkowej jest lekki profil stalowy o przekroju kwadratowym 20/20mm i grubości ścianki 2mm. To najlepsze parametry wytrzymałościowe dla przyczepek w tej kategorii wagowej. Wypełnienie spodu stanowi blacha ocynkowana o grubości 1mm.
Burty natomiast, to blacha ocynkowana o grubości 0,7mm.
przyczepka do traktorka ogrodniczego kosiarki
Zamontowana fukncja wywrotki pozwala na rozładunek bez konieczności odczepiania przyczepki.
Pomocą jest również otwierana tylnia burta. Gwarantuje to szybkość rozładunku i skrócenie czasu pracy.
Dyszel wykonany jest z mocnego profilu stalowego o przekroju kwadratowym 50/50mm i grubości ścianki 2mm. Uniwersalność tych parametrów daje swobodę podłączenia przyczepki na tzw. przetyczkę, lub zainstalowania zaczepu kulowego.

Całkowta długość dyszla, to aż 100cm. Długość ta pozwala na swobodne dokonywanie manewrów skręcania i cofania. Wysokość dyszla nad ziemią, to ok. 20cm. Oferujemy również własny projekt ZACZEPU PRZEGUBOWEGO, który sprawdził się w poprzednim sezonie.
Całkowita waga przyczepki to tylko 45kg. Zdecydowani mogą liczyć na szybką przesyłkę kurierską w dowolny zakątek Polski. Wszystko oczywiście w przystępnej cenie!  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Przyczepka Partner 125 Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER