Przyczepka Partner 100 Niska ~ MJ Partner | Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Przyczepka Partner 100 Niska


PRODUKT NIEDOSTĘPNY
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM MODELEM:

PARTNER 100Przyczepka do traktorka ogrodniczego kosiarki quada. Przyczepy Siedlce. Tanie przyczepki Siedlce.
Przyczepka do traktorka ogrodniczego- kosiarki, quada ATV, lub skutera. Niezastąpiona przy wywozie ściętej trawy, drzewa, warzyw, czy ziemi. Ułatwia i przyśpiesza prace porządkowe wokoło domu w sadzie, ogrodzie i przy pielęgnacji terenów zieleni. Oryginalny, Polski produkt firmy MJ- Partner 2013!Jej parametry to 80cm szerokości, 25cm wysokości burty i 100cm długości paki ładunkowej. 
Przyczepka wyposażona jest w lekkie koła pompowane o średnicy 40cm, osadzone na łożyskach. Montaż kół bezpośrednio pod paką ładunkową, gwarantuje optymalnie niskie osadzenie przyczepki.
Dokonany wybór materiałów gwarantuje Państwu wytrzymałość i estetykę produktu. Mocna i solidnie wykonana skrzynia ładunkowa pozwala przewozić towary aż do 150kg obciążenia.
Podstawą konstrukcyjną dla skrzyni ładunkowej jest podwójnie zaginana na bokach blacha cynkowana grubości 1mm. To najlepsze parametry wytrzymałościowe dla przyczepek w tej kategorii wagowej.
Przyczepka do traktorka ogrodniczego kosiarki quada. Przyczepy Siedlce. Tanie przyczepki Siedlce.
Dyszel wykonany jest z profilu stalowego o przekroju kwadratowym 40/20mm i grubości ścianki 2mm. Uniwersalność tych parametrów daje swobodę podłączenia przyczepki na tzw. przetyczkę. Długość dyszla, to aż 50cm. Pozwala ona na swobodne dokonywanie manewrów skręcania i cofania. Wysokość dyszla nad ziemią, to ok. 20cm.
Przyczepka do traktorka ogrodniczego kosiarki quada. Przyczepy Siedlce. Tanie przyczepki Siedlce.
Elementy konstrukcyjne podwozia wykonane z profilu 20/20/2. Ich powierzchnia została dobrze oczyszczona, zabezpieczona farba podkładową i pomalowana metodą natryskową na kolor szary. Ze względu na niskie zawieszenie, przyczepka ma stałe podwozie. Oznacza to, że nie posiada otwieranej burty i funkcji wywrotki.
Zainteresowanych funkcją wywrotki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przyczepki Partner 100.
Zdecydowani mogą liczyć na szybką przesyłkę kurierską w przystępnej cenie.


Jesteś zainteresowany, masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Tel. +48 661 157 553
Tel. +48 504 102 771
mjpartner@tlen.pl

NAJCZĘŚCIEJ DZIŚ CZYTANE!


 
Design by Mariusz Nowak