728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Platforma ogrodnicza Partner 125

Zainteresowanie mini przyczepką typu Partner, staje się źródłem nowych informacji na temat potrzeb naszych klientów. Wśród pytań odnośnie produktu pojawiają się i te o platformy do szybkiego transportu materiałów. Największe zainteresowanie samą platformą transportową wykazywali sadownicy i ogrodnicy. Przewóz worków, skrzynek, czy łobianek, to główne źródła docelowe zastosowania tego produktu.

Podobnie, jak w przypadku przyczepki, podstawę konstrukcyjną stanowi profil zamknięty 20/20/2, przechądzący w dyszel z profilu 50/50/2. Sama platforma wypełniona jest blachą ocynkowaną o grubości 1mm. Blacha ta pełni funkcję podłogi. Jest ona wzmocniona od spodu profilem poprzecznym i wzdłużnym.
W standardzie, podobnie jak w modelach przyczepek Partner, dostępna jest również możliwość kiprowania platformy, co w wielu sytuacjach znacznie ułatwia pracę.
Platforma ogrodnicza wyposażona jest w lekkie koła pompowane o średnicy 40cm, osadzone na łożyskach. Jest to najlepszy wymiar gwarantujący optymalną wysokość przyczepki.
Korzystając z dotychczasowego doświadczenia, za podstawowy wymiar platformy wybraliśmy 80/125. Są to optymalne parametry, które w zalezności od indywidualnych potrzeb zamawiającego mogą być rozbudowywane.
Dyszel wykonany jest z mocnego profilu stalowego o przekroju kwadratowym 50/50mm i grubości ścianki 2mm. Uniwersalność tych parametrów daje swobodę podłączenia platformy na tzw. przetyczkę, lub zainstalowania zaczepu kulowego. Całkowta długość dyszla, to aż 100cm. Długość ta pozwala na swobodne dokonywanie manewrów skręcania i cofania. Wysokość dyszla nad ziemią, to ok. 20cm.
Największe grono wśród użytkowników platformy sadowniczej stanowią posiadacze traktorków ogrodniczych- kosiarek. Sprzęty tego typu w 99% wyposażone są w zaczep typu „na przetyczkę”. Dlatego zaprezentowany model platformy przystosowany jest do tego typu mocowania. Drugą grupę stanowią użytkownicy quadów. Tutaj natomiast króluje zaczep kulowy.
Otwartość na propozycje klientów wymagała stworzenia możliwość montażu zaczepu kulowego. Występujący w platformie dyszel posiada odpowiednie otwory gwarantujące opcję montażu zaczepu kulowego. Oferujemy również własny projekt ZACZEPU PRZEGUBOWEGO, który sprawdził się w poprzednim sezonie.

Całkowita masa platformy, to tylko 45kg, dlatego zdecydowani mogą liczyć na szybką przesyłkę kurierską w przystępnej cenie.

  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Platforma ogrodnicza Partner 125 Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER