728x90 AdSpace

Tel. 504 102 771
mjpartner@tlen.pl
08-110 Siedlce

Ciekawe

Kojec dla psa 250


Prezentujemy naszą realizację kojca dla psa. Przedstawiony kojec wykonany jest według indywidualnego zamówienia klienta. Specyfika tego produktu wymaga dostosowania się do pewnych standardów gwarantujących bezpieczeństwo i wygodę pupila. Jest to oryginalny, Polski produkt firmy MJ- Partner!
Wymiary kojca, to 250/250. Wysokość w najniższym punkcie- 170cm, a 200cm w najwyższym. Kojec wykonany jest z profilu zamkniętego 20/20/2. Stosowanie kątownika uważamy za mało praktyczne. Ostre krawędzie tego materiału mogą ranić łapy psa. Całość zabezpieczona jest podkładem i pomalowana metodą natryskową na kolor czarny. Odległość między szczebelkami w ścianie kojca wynosi 8cm i jest to najbardziej optymalny rozstaw sprawdzający się, zarówno u mniejszych, jak i większych psów. 


Zastosowany przez nas system łączenia pozwala na szybki, samodzielny montaż, nawet dla osób z mniejszym doświadczeniem.  


 Podłoga kojca została uniesiona 20cm nad ziemią, aby ułatwić wymianę powietrza.


Otwierana do środka furtka. Kierunek ten stosowany jest w przypadku groźnieszych psów. Ułatwia to szybszą ewakuację właściciela w przypadku lekkiego poddenerwowania się pupila.


Obrotowy podajnik na miski ułatwia podawanie posiłków.


Dach mocowany jest do konstrukcji przez elementy drewniane, co w przypadku dużych wiatrów, niweluje nieprzyjemne brzęczenie blachy.


W tym projekcie, na prośbę zamawiającego, został wykonany trochę większy dach, aby w upalne dni, zapewnić większą ilość cienia.


Podłogę stanowią deski sosnowe, heblowane, z fazką na krawędziach, aby wyeliminować możliwość wbicia drzazgi w łapę.


  • Komentarze Google
  • Komentarze Facebook
Item Reviewed: Kojec dla psa 250 Rating: 5 Reviewed By: MJ PARTNER